SUPERPRIZAI

Dėl šalyje išliekančios COVID-19 viruso rizikos yra įvesta daugybė apribojimų įskaitant ir keliones. BAYER, kad užtikrintų savo klientų, partnerių ir darbuotojų saugumą keičia vienos iš akcijų prizus - vietoj kelionės į Egiptą dabar galėsite rinktis vieną iš trijų galimų prizų.

Perkant „Bayer“ produktų už 55 000 EUR (be PVM)

Vienas iš trijų prizų pasirinktinai:

 1. Kamado kepsninė „Kamado Bono Grande“ arba
 2. Kavos aparatas „Jura E8“ arba
 3. 4 naktų / 5 dienų apsilankymas „SPA Vilnius Druskininkai arba SPA Vilnius Anykščiai“ dviems asmenims. DĖL DIDĖJANČIOS COVID-19 RIZIKOS PRIZAS ATŠAUKIAMAS.

// Daugiau apie prizus

Akcijos taisyklės

1. Akcijos laikotarpis

Akcija „Superkelionė“ (toliau - Akcija) vyksta nuo 2020 m. kovo 2 d. iki 2020 m. spalio 1 d. (imtinai).

2. Dalyviai

Akcijoje gali registruotis ir dalyvauti visi* BAYER produktų Pirkėjai/tiesioginiai naudotojai (fiziniai ir juridiniai asmenys) nuo 2020 m. kovo 2 d. iki 2020 m. spalio 1 d. pirkę/pirksiantys BAYER augalų apsaugos produktus ir DEKALB rapsų veisles iš bet kurio Lietuvos tiekėjo.

*Akcijoje negali dalyvauti su Akcijos rengėju susiję asmenys. Taip pat negali dalyvauti fiziniai ir juridiniai asmenys perkantys produktus platinimui ir ūkininkų kooperatyvai, bet gali dalyvauti kooperatyvų nariai, kurie tiesiogiai naudoja BAYER augalų apsaugos produktus. Dalyviams būtina registruotis ir turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo kvitą arba pirkimo sąskaitą).

3. Registracijų kiekis juridiniam asmeniui

Registracijų skaičius vienam Pirkėjui, dalyvaujančiame Akcijoje, nėra ribojamas. Galima dalyvauti Akcijoje tiek kartų, kiek turite pirkimus patvirtinančių dokumentų.

Kiekvienam Akcijos dalyviui, apie sėkmingą jo pirkimo registraciją, organizatoriaus atstovas atsiunčia tai patvirtinantį laišką.

4. Prizai

Pirkusiems per Akcijos laikotarpį BAYER produktų už ne mažiau kaip 55 000 EUR, neįskaitant PVM, pasirinktinai vienas iš trijų galimų prizų:

 1. Kamado kepsninė „Kamado Bono Grande“,
 2. Kavos aparatas „Jura E8“, arba
 3. 4 naktų / 5 dienų apsilankymas SPA Vilnius Druskininkai arba SPA Vilnius Anykščiai. DĖL DIDĖJANČIOS COVID-19 RIZIKOS PRIZAS ATŠAUKIMAS.

5. Akcijoje dalyvaujantys produktai

Akcijoje dalyvaujantys BAYER augalų apsaugos produktai: Bariton® Super, Redigo® Pro, Attribut®, Betanal® 160, Betanal® Expert, Betanal® maxxPro, Conviso® One, Estet, Fenix®, Grodyl®, Hussar® Activ Plus, Komplet®, MaisTer® WG, MaisTer® Power, Mateno® DUO, MCPA Super, Puma Universal®, Sekator®, Targa Super, Actirob® B, Cerone®, Aliette®, Ascra Xpro®, Falcon® Forte, Flint®, Folicur®, Gloria®, Infinito®, Input®, Leimay, Previcur® Energy, Propulse®, Prosaro®, Serenade® ASO, Tilmor®, Variano Xpro®, Biscaya®, Decis® Mega, Proteus®.

Akcijoje dalyvaujančios DEKALB rapsų veislės: DK Expiro, DK, Exotter, DK Exterrier, DK Expansion, DK Extract, DK Extime, DK Expression, DK Expedient, DK Exporter, DK Sequel, DK Sensei, DK Severnyi, DK Implement CL, DK Imression CL, DK Imminent CL, DK Imistar CL, DK Platinium, DK Pliny.

Akcijoje nedalyvauja: Roundup®, Roundup® PowerMax, Roundup® Flex, Rodeo® 360 FL.

/// Prizų kiekis ribotas!

// Visos taisyklės

Kaip dalyvauti akcijoje?

Norėdami dalyvauti „Bayer“ Akcijoje pateikite pirkimus patvirtinančių dokumentų kopijas (sąskaitas). Registruoti pirkimus galite užpildydami formą.

  // Registruotis


  Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
  Turite agronominių klausimų?

  Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

  © „Bayer AG“
  © „Bayer AG“