SUPERPRIZAS - vairavimo patirtys su TG Akademija

Patobulinkite savo vairavimo įgūdžius su TG Akademija

Bayer akcija TG akademija

Svajojote išbandyti naujausius automobilių modelius? O gal patobulinti savo vairavimo įgūdžius ledo trasoje? Dabar turite išskirtinę galimybę tai padaryti su „Bayer“!

Perkantys „Bayer“ produktų už 25 000 EUR (neįskaitant PVM) turi unikalią galimybę dalyvauti TG Akademijoje! Dalyviai išbandys naujausių modelių automobilius ledo trasoje su patyrusiais greičiausiais Lietuvos lenktynininkais!

Kas yra TG Akademija?

Bayer akcija vairavimo akademija

TG Akademijos komanda visuomet buvo ir yra naujausių idėjų ir įspūdingų renginių įgyvendintojai, iš Lexus akademijos evoliucionavusi į kitą unikalų projektą – TG Akademiją. Tai tikro vairavimo renginiai, kuriuose dalyviai patirs neišdildomų įspūdžių už geriausių ir karščiausių automobilių vairo ir pasisems patirties iš žinomiausių lenktynininkų. TG Akademijai vadovauja Darius Grinbergas, turintis 18 metų efektyvaus, saugaus ir ekstremalaus vairavimo mokymų patirtį.

Dažnai girdime, kad savo automobilius įsimylėję vairuotojai skundžiasi - nėra kur išbandyti automobilio galimybes, pasitikrinti savo sugebėjimus, išmokti tikrojo
vairavimo meno. TG Akademija siūlo adrenaliną fanatikams ir suteiks galimybę išbandyti save ir įdomiausius automobilius bei pasimokyti iš geriausių. Slydimo suvaldymas, greitų ir lėtų posūkių optimalus įveikimas, idealių trajektorijų pasirinkimas, stabdymo taškų suradimas, stabilizavimo sistemų veikimo subtilybės ir kitos vairuotojų ir lenktynininkų gudrybės bus atskleistos TG Akademijos dalyviams. Programos mokymo metodika sukurta vadovaujantis geriausiais pasauliniais pavyzdžiais ir ilgamete instruktorių patirtimi. O tai leidžia atskleisti visas šiuolaikinio automobilio ypatybes ir išnaudoti jo galimybes.

TG Akademijos instruktoriai

Bayer akcija TG Akademija

TG Akademijos mokymų programoje savo patirtį perteiks ir greičiausi Lietuvos lenktynininkai – broliai Jonas ir Ignas Gelžiniai. Jų įspūdingoje karjeroje ne vienas žiedinių lenktynių titulas, abu lenktyniavo Didžiosios Britanijos PorscheCarrera Taurėje. TG Akademijoje galės dalyvauti nuo 10 iki 20 mokinių su Lietuvos automobilių importuotojų pateiktais automobiliais. TG Akademija vyks moderniausiame Lietuvoje Šiaulių autodrome arba ledo trasoje šalia Vilniaus.

Išbandomi automobiliai

Visuose TG Akademijoje dalyvaus tik patys naujausi ir įdomiausi įvairių gamintojų modeliai. Jei planuojate tokį įsigyti – TG Akademija yra puiki galimybė išbandymui.

Bayer akcija TG Akademija 

// Registruotis

Akcijos aprašymas PDF formatu.

// Parsisiųsti .pdf

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“