trečiadienis, 25. kovo 2020

Laiškas klientams

Kaip visi žinome ir patiriame, šiuo metu pasaulis susiduria su rimta sveikatos krize dėl koronaviruso COVID-19. Jūs, ūkininkai – dideli ar maži – atliekate ypač svarbų vaidmenį užtikrindami pasauliui stabilų maisto, pašarų, bei biokuro tiekimą. Jūsų veikla yra būtina tam, kad sveikatos krizė neišsirutuliotų į dar didesnes problemas.
Korona virusas

Mieli mūsų klientai, ūkininkai, partneriai,

Mes pilnai suprantame, kad tai – beprecedentis laikotarpis, papildantis jau esamų sunkumų sąrašą, kuriame taip pat – prastos oro sąlygos, nepalankus institucijų reguliavimas, darbo jėgos trūkumas ir kita. Daugelis jūsų Šiaurės pusrutulyje ruošiasi sėjai, o Pietiniame pusrutulyje – derliaus nuėmimui. Patikinu jus, kad esame atkakliai pasiryžę toliau tiekti sėklas, augalų apsaugos produktus ir paslaugas, kurie yra jums reikalingi siekiant užtikrinti maisto ir pašarų tiekimą.

Iš kartos į kartą jūs ir jūsų artimieji pasikliaujate „Bayer“, ir iš kartos į kartą mes pasikliaujame jumis.

Mane apėmė nerimas, kai savo vietiniame prekybos centre pamačiau tuščias lentynas ir būtinųjų prekių stygių. Nors aš bandau priprasti prie naujos kasdienybės – darbo iš namų, žinau, kad ūkininkams palaikyti socialinį atstumą nėra nieko nauja – tai pastarosiomis dienomis man kartojo daugelis jūsų. Pats svarbiausias mūsų prioritetas yra mūsų klientų, darbuotojų, verslo partnerių ir bendruomenių, kuriose gyvename bei dirbame, saugumas ir gerovė.

„Bayer“ bendradarbiauja su kitomis kompanijomis, institucijomis bei visuomene, siekdami sulaikyti viruso plitimą. Mes ėmėmės šių veiksmų:

  • Siekdami užtikrinti savo darbuotojų, partnerių ir klientų saugumą, bendrovės viduje subūrėme specialią komandą, kurios tikslas – akylai stebėti esamą situaciją ir reaguoti įvedant reikiamas taisykles ar pritaikant procesus.
  • Įgyvendinome priemones, skirtas užtikrinti padidintą higieną, bendrų patalpų ir paviršių valymą bei dezinfekavimą. Atsižvelgdami į sveikatos sistemos atstovų rekomendacijas, darbuotojus įpareigojome paisyti saugumo reikalavimų ir laikytis saugaus atstumo. Darbuotojai, įskaitant ir konsultuojančius agronomus, šiomis dienomis dirba iš namų. Tai yra viena iš daugelio priemonių, kurios riboja užkrato plitimą ir padeda išlaikyti mūsų bendruomenių saugumą ir gerovę.
  • Siekdami užtikrinti sklandų gamyklų bei kitos infrastruktūros darbą ir toliau tiekti jums reikalingus produktus bei paslaugas, kiekvienai savo atstovybei parengėme personalo planus.
  • Glaudžiai bendradarbiaujame su įvairių Vyriausybių ir kitų institucijų bei asociacijų atstovais tam, kad užtikrintume greitą ir saugų produktų tiekimą palaikant maisto saugos reikalavimus.
  • Mūsų rinkodaros ir komunikacijos komandos naudoja skaitmeninius kanalus, taigi toliau galime informuoti jus apie savo produktus ir atsakyti į kylančius klausimus.
  • Mūsų pardavimų komandos įvaldė virtualius įrankius, kurie leidžia jums patarti arba atsakyti į klausimus „Facebook“ paskyroje, telefonu, vaizdo įrašais, žinute arba elektroniniu paštu taip, lyg gyvame pokalbyje. Jei turite klausimų - kreipkitės. „Bayer“ darbuotojų kontaktus rasite čia: Kontaktai.

Visų mūsų kompanijos vystomų sričių darbuotojai ir toliau deda visas pastangas tam, kad užtikrintai patenkintų jūsų, mūsų klientų, poreikius ir kaip įmanoma labiau užtikrintų verslo tęstinumą bei kasdienę veiklą šiuo beprecedenčiu laikotarpiu. Mes ir toliau informuosime jus apie pokyčius, galimus įvykti per ateinančias dienas ar savaites. Jei turite klausimų ar komentarų, prašome jūsų susisiekti su vietiniu „Bayer“ atstovu arba apsilankykite www.cropscience.bayer.com.

Visų „Bayer“ darbuotojų vardu, mes išlaikome dėmesį ties savo tikslu – mokslas geresniam gyvenimui. Šiuo sudėtingu laikotarpiu ši misija tampa svarbesnė nei bet kada anksčiau. Esame pasiryžę laikytis jums duoto pažado ir padaryti viską, kas tik įmanoma, kad palaikytume pasaulio sveikatą, mitybą ir saugumą.

Likite saugūs ir sveiki.

Brett Begemann

Vykdomasis direktorius, Crop Science

Korona virusas

 

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“