antradienis, 18. vasario 2020

Užregistruotas herbicidas Incelo

Užregistruotas sisteminio veikimo herbicidas INCELO, skirtas vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimui žieminiuose kviečiuose, žieminiuose kvietrugiuose, žieminiuose rugiuose.
Užregistruotas herbicidas vienskilčių ri dviskilčių naikinimui Incelo

INCELO® yra sisteminio veikimo herbicidas. Į jo sudėtį įeina dvi veikliosios medžiagos, priklausančios skirtingoms cheminėms grupėms ir pasižyminčioms tokiu pačiu veikimo mechanizmu. Herbicidas yra ALS (acetolaktatsintazės) inhibitorius, kuris sutrikdo ląstelių dalijimąsi šaknų ir žaliųjų augalo dalių augimo vietose blokuodamas trijų amino rūgščių (leucino, izoleucino ir valino) gamybą.

Mezosulfuron metilas priklauso sulfonilurėjos cheminei grupei. Sudygę piktžolės įsisavina šią veikliąją medžiagą per lapus ir tik nedidelę dalį per šaknis.

Metiltienkarbazonas priklauso sulfonil amino karbonil triazolinonų cheminei grupei ir į piktžoles patenka per lapus ir šaknis.

Veikliosios medžiagos patekusios į vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles pasiskirsto visame augale, blokuoja augalo gyvybines funkcijas, sustabdo jo augimą ir vystymąsi. Piktžolės sunyksta per 3-6 savaites. Rekomenduojama herbicidą naudoti, kai piktžolės yra ankstyvame augimo tarpsnyje, intensyviai auga, o oro sąlygos palankios, t. y. pakankama oro ir dirvos drėgmė, yra šilta.

Daugiau informacijos: INCELO®

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“