Akcijos taisyklės

1. Akcijos laikotarpis

Akcija „Superprizai“ (toliau - Akcija) vyksta nuo 2020 m. kovo 2 d. iki 2020 m. spalio 1 d. (imtinai).

2. Dalyviai

Akcijoje gali registruotis ir dalyvauti visi* BAYER produktų Pirkėjai/tiesioginiai naudotojai (fiziniai ir juridiniai asmenys) nuo 2020 m. kovo 2 d. iki 2020 m. spalio 1 d. pirkę/pirksiantys BAYER augalų apsaugos produktus ir DEKALB rapsų veisles iš bet kurio Lietuvos tiekėjo.

*Akcijoje negali dalyvauti su Akcijos rengėju susiję asmenys. Taip pat negali dalyvauti fiziniai ir juridiniai asmenys perkantys produktus platinimui ir ūkininkų kooperatyvai, bet gali dalyvauti kooperatyvų nariai, kurie tiesiogiai naudoja BAYER augalų apsaugos produktus. Dalyviams būtina registruotis ir turėti pirkimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo kvitą arba pirkimo sąskaitą).

3. Registracijų kiekis juridiniam asmeniui

Registracijų skaičius vienam Pirkėjui, dalyvaujančiame Akcijoje, nėra ribojamas. Galima dalyvauti Akcijoje tiek kartų, kiek turite pirkimus patvirtinančių dokumentų.

Kiekvienam Akcijos dalyviui, apie sėkmingą jo pirkimo registraciją, organizatoriaus atstovas atsiunčia tai patvirtinantį laišką.

4. Prizai

Pirkusiems per Akcijos laikotarpį BAYER produktų už ne mažiau kaip 55 000 EUR, neįskaitant PVM, pasirinktinai vienas iš trijų galimų prizų:

 1. Kamado kepsninė „Kamado Bono Grande“ arba
 2. Kavos aparatas „Jura E8“ arba
 3. 4 naktų / 5 dienų apsilankymas SPA Vilnius Druskininkai arba SPA Vilnius Anykščiai". DĖL DIDĖJANČIOS COVID-19 RIZIKOS PRIZAS ATŠAUKIAMAS.

Pirkusiems per Akcijos laikotarpį BAYER produktų už ne mažiau kaip 25 000 EUR, neįskaitant PVM, prizas - vienos dienos vairavimo akademija su patyrusiais vairavimo instruktoriais, pietūs, važiavimas ledo trasoje bei išbandomi patys naujausi ir įdomiausi įvairių gamintojų automobilių modeliai.

5. Akcijoje dalyvaujantys produktai

Akcijoje dalyvaujantys BAYER augalų apsaugos produktai: Bariton® Super, Redigo® Pro, Attribut®, Betanal® 160, Betanal® Expert, Betanal® maxxPro, Conviso® One, Estet, Fenix®, Grodyl®, Hussar® Activ Plus, Komplet®, MaisTer® WG, MaisTer® Power, Mateno® DUO, MCPA Super, Puma Universal®, Sekator®, Targa Super, Actirob® B, Cerone®, Aliette®, Ascra Xpro®, Falcon® Forte, Flint®, Folicur®, Gloria®, Infinito®, Input®,  Leimay, Previcur® Energy, Propulse®, Prosaro®, Serenade® ASO, Tilmor®, Variano Xpro®, Biscaya®, Decis® Mega, Proteus®.

Akcijoje dalyvaujančios DEKALB rapsų veislės: DK Expiro, DK, Exotter, DK Exterrier, DK Expansion, DK Extract, DK Extime, DK Expression, DK Expedient, DK Exporter, DK Sequel, DK Sensei, DK Severnyi, DK Implement CL, DK Imression CL, DK Imminent CL, DK Imistar CL, DK Platinium, DK Pliny.

Akcijoje nedalyvauja glifosato herbicidai: Roundup®, Roundup® PowerMax, Roundup® Flex, Rodeo® 360 FL.

6. Prizų kiekis

Prizų kiekis ribotas.

7. Prizų laimėtojai

 • Dalyvių pirkimai yra sumuojami pagal registruotų pirkimo dokumentų bendrą sumą. Už kiekvieną pasiektą ribą (25 000 EUR+ PVM ar 55 000 EUR+PVM) Pirkėjas gauna vieną prizą.
 • Prizų kiekis Pirkėjui nėra ribojamas.
 • Gautas prizas į pinigų ekvivalentą nekeičiamas*.
 • Rezultatai bus skelbiami internetinėje svetainėje www.cropscience.bayer.lt ir asmeniškai susisiekus su laimėtojais nurodytu registracijos formoje kontaktu.
 • Su Akcijos laimėtojais Akcijos organizatoriai susisieks nurodytais telefonais, ne vėliau kaip iki 2020 m. spalio 15 d.
 • Akcijos laimėtojai atsiimant laimėtą prizą turės būti gavę organizatoriaus partnerio (tiekėjo, iš kurio buvo įsigyti BAYER augalų apsaugos produktai) patvirtinimą organizatoriui, kad dokumentas (pirkimo kvitas arba pirkimo sąskaita), kuriuo Akcijos dalyvis užregistravo pirkimus yra galiojantis**.

*Prievolės ir mokesčiai, susiję su laimėtais prizais taikomi pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus.

**Priešingu atveju Akcijos organizatorius turi teisę anuliuoti prizo perdavimą laimėtojui.

8. Registruotų pirkimo dokumentų skaičiavimas

 • Registruoti pirkimus galima iš karto po įsigijimo.
 • Vieną pirkimą galima registruoti tik vieną kartą.
 • Pirkimo dokumentuose nurodyti pirkimai sumuojami pagal bendrą sumą laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 2 d. iki 2020 m. spalio 1 d.

9. Pirkimo dokumentų kopijai (jų nuotraukai) keliami reikalavimai

 • Pirkimo dokumente (*.pdf formate) ar jį įrodančioje nuotraukoje (*.jpg formate) turi pilnai matytis pirkimo dokumento numeris, prekės pavadinimas, kiekis, suma, prekę pardavusio ir prekę įsigijusio asmens rekvizitai.
 • Registruojantis ir įkeliant pirkimo dokumento kopiją/nuotrauką būtina įvesti pirkimo dokumento numerį, pirkimo datą, pirkimo sumą, Tiekėjo pavadinimą, Pirkėjo kontaktus.
 • Organizatorius pasilieka teisę netvirtinti registracijos, jei ji neatitinka Akcijos sąlygų ar kitaip pažeidžia taisykles, taip pat esant pasiektų išduotų prizų limitui.

10. Dalyvių atsakomybė

Akcijos dalyviai patvirtina, kad jų registruojami pirkimai yra galiojantys, teisingi ir jie turi pirkimą patvirtinančių dokumentų originalus (pirkimo kvitą arba pirkimo sąskaitą).

Dalyviams griežtai draudžiama nesąžiningais būdais paveikti rezultatus.

Jeigu Pirkėjas yra valstybinės įstaigos, įmonės ar institucijos darbuotojas arba kitaip atstovauja ar yra susijęs su valstybinėmis įstaigomis, įmonėmis ir institucijomis, apie tai turi informuoti BAYER atstovą.

11. Duomenų tvarkymas

Organizatorius tvarko duomenis siekiant tinkamai įvykdyti Akciją įskaitant laimėtojų nustatymą ir paskelbimą ,remiantis privatumo politika (Privatumo politiką rasite čia).

12. Kitos nuostatos

Akcijos organizatorius pasilieka teisę nutraukti Akciją ir keisti Akcijos taisykles bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodamas interneto svetainėje www.cropscience.bayer.lt.

Informacija apie Akciją teikiama telefonu +370 682 62393 ir el. paštu gabriele.langiene@bayer.com .

13. Konkurso organizatoriaus atstovas

UAB RA PRO FIT

Lukšio g. 32, Vilnius

Į.k. 126272656

14. Kaip dalyvauti akcijoje?

Pirkėjai norėdami dalyvauti Akcijoje turi užregistruoti pirkimo dokumentus (sąskaitas) užpildydami registracijos formą.

// Registruoti pirkimus

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“