Bayer

„Bayer“ yra pažangi įmonė, kurios istorija siekia daugiau nei 150 metų ir kurios pagrindinės veiklos sritys yra sveikatos priežiūra ir žemės ūkis. Mes kuriame naujas medžiagas, skirtas naudoti pažangiuose produktuose ir sprendimuose tam, kad pagerėtų žmonių, gyvūnų ir augalų sveikata. Mūsų tyrimai ir plėtra yra pagrįsta aiškiu biocheminių procesų gyvuosiuose organizmuose supratimu.


Mūsų tikslas yra pirmauti savo rinkose ir kurti vertę klientams, akcininkams ir darbuotojams. Šiuo tikslu mūsų strategija skirta padėti spręsti didžiausius žmonijos iššūkius ir tai darydami siekiame sustiprinti įmonės uždarbio pajėgumą.

Esame įsipareigoję veikti tvariai ir sutelkti mūsų socialinę ir etinę atsakomybę, tuo pačiu metu atsižvelgiant į visų mūsų klientų interesus. Darbuotojai, kurie domisi inovacijomis, mėgausis puikiomis tobulėjimo galimybėmis dirbdami „Bayer“.

Mūsų misija:

„Bayer“: mokslas geresniam gyvenimui

„CropScience“

Pasaulyje ribotame žemės ūkio naudmenų plote siekiama pagaminti pakankamai maisto, pašarų, pluošto ir atsinaujinančių žaliavų, kurių užtektų vis didėjančiam pasaulio gyventojų skaičiui. Tai vienas iš tikslų, kuriuos kelia „Crop Science“ padalinys, vykdantis su augalų apsauga, sėklomis ir ne žemės ūkyje naudojamais produktais susijusią veiklą.

Augalų apsauga ir sėklos

Augalų apsaugos priemonės turėtų veikti mažiausiomis galimomis normomis ir tada greitai suirti į neutralias medžiagas. Šiuolaikiniais insekticidais kontroliuojami vabzdžiai kenkėjai, tuo pačiu metu apsaugant apdulkintojus ir kitus naudos nešančius vabzdžius. Herbicidai atrankiniu būdu slopina piktžoles nepakenkdami derliui. Be to, daugybė fungicidų pasitarnauja tam, kad augalai būtų atsparesni mikroskopiniams patogenams. Ieškodami naujų veikliųjų medžiagų, mūsų mokslininkai vis dažniau vadovaujasi gamtos strategijomis. „Bayer“ į savo platų asortimentą šalia sudėtingų cheminių medžiagų įtraukia vis daugiau biologinių augalų apsaugos produktų.

Mūsų sėklos yra pritaikytos vietos dirvožemiui ir klimato sąlygoms, ir tai yra gero derliaus pagrindas. Kurdami naujas veisles, taip pat atsižvelgiame į klientų poreikius, pvz., daržovių skonį. Nesvarbu, ar mūsų tyrėjai, dirbantys tyrimų centruose visame pasaulyje, dirba su ryžiais, daržovėmis, medvilne ar rapsais, jų tikslas visada yra vienas: apsaugoti derlių nuo ligų, kenkėjų ir bujojančių piktžolių bei pagerinti augalų sveikatingumą, taip padidinant derlių ir pagerinant jo kokybę. Išplėtėme savo tyrimų veiklą, į kurią įtraukėme dvi naujas pagrindines kultūras – kviečius ir sojos pupeles. Siekdami sukurti geriausias, itin patvarias kviečių veisles, duodančias didelį derlių, dirbame selekcijos centruose, esančiuose kviečių auginimo regionuose Australijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Crop Science“ strategija pagrįsta keturiais pagrindiniais aspektais:

  • pagerinti augalų apsaugos produktų asortimentą plėtojant labiau integruotus pagrindinių žemės ūkio kultūrų sprendimus
  • skatinti orientavimąsi į klientą visoje vertės grandinėje
  • imtis iniciatyvos cheminės ir biologinės augalų apsaugos inovacijos, sėklų ir tolesnės skaitmeninio ūkininkavimo plėtros srityse
  • plėsti su sėklomis – ypač sojų pupelių ir kviečių – susijusią pradėtą veiklą toliau kaupiant duomenis, sudarant licencijavimo sutartis ir partnerystės ryšius

Visą informaciją apie „Bayer“ padalinį „Crop Science“ rasite adresu www.cropscience.bayer.com.

CropScience Global Internet Portal

Bayer Crop Science GLobal

CropScience Global Internet Portal (anglų kalba)

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“