Avižų auginimo technologijos

Avižų apsauga nuo ligų

Avižų ligos

 „Bayer“ rekomenduoja dubeicus nuo sėkla ir dirva plintančių ligų: BARITON® SUPER ir REDIGO® PRO.

BARITON® SUPER - Naujausias BAYER beicas žieminiams ir vasariniams javams BARITON® SUPER, buvo sukurtas atsižvelgiant į ūkininkų poreikius. Jūs ne tik apsaugosite grūdus nuo pagrindinių ligų, tokių kaip kūlės, pavasarinis pelėsis, daigų septoriozė, bet ir sudarysite jiems salygas geriau žiemoti. Dėl veikliųjų medžiagų tebokonazolo ir fludioksonilo beicuoti javai užaugina didesnę šaknų masę, padidėja šaknų plotas bei pagerėja daigumas. Išbeicuoti grūdai su BARITON® SUPER turi didesnę tikimybę peržiemoti ir pavasarį greičiau atsigauna bei pasisavina trąšas.

REDIGO® PRO - Sisteminio veikimo fungicidinis triazolų grupės beicas, naikinantis sėklos viduje ir paviršiuje esančius ligų sukėlėjus. Skirtas vasarinių kviečių, vasarinių miežių, vasarinių kvietrugių ir avižų sėklos beicavimui.

„Bayer“ rekomenduoja du fungicidus apsaugai nuo ligų: SILTRA XPRO® ir ASCRA XPRO®. Abu fungicidai yra unikalios Xpro technologijos, todėl ne tik apsaugo augalus nuo ligų, bet ir turi žalinimo efektą.

SILTRA XPRO® - Plataus spektro, sisteminio veikimo, pirazolkarboksamidų ir triazolų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių rugių bei avižų ligų.

ASCRA XPRO® - Sisteminio ir translaminarinio veikimo fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių ir vasarinių rugių bei avižų ligų.

Bayer technologijos ir produktai apsaugai nuo ligų avižosms

Avižų apsauga nuo piktžolių

ESTET® - Atrankinio veikimo sisteminis herbicidas, naikinantis vienmetes ir daugiametes dviskiltes piktžoles žieminiuose ir vasariniuose javuose, kukurūzuose, varpinėse žolėse, ganyklose.

MCPA SUPER® -  sisteminio veikimo, fenoksi klass herbicidas, skirtas naikinti vienmetes ir daugiametes dviskiltes piktžoles žieminiuose kviečiuose, rugiuose, miežiuose, kvietrugiuose, vasariniuose kviečiuose, miežiuose, avižose ir kvietrugiuose, javuose su dobilų įsėliu, raudonuosiuose dobiluose sėklai, pievose, ganyklose, bulvėse.

GRODYL® - Sisteminio veikimo, sulfonilurėjos cheminės grupės herbicidas, naudojamas vienmečių dviskilčių piktžolių (ypač kibiojo lipiko) naikinimui žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių rugių, avižų, linų pasėliuose.

Avižų apsauga nuo kenkėjų

DECIS® MEGA - Sintetinių piretroidų cheminės grupės insekticidas, kontaktinio ir vidinio veikimo, naikina kenkėjus lauko, sodo, daržo ir dekoratyviniuose augaluose.

BAYER rekomenduoja

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

INCELO // Turiu daugiau lankstumo.

Herbicidas Incelo

Užregistruotas herbicidas „Incelo®“ piktžolių kontrolei javuose pavasarį.

Pasėlių ligos
Pasėlių ligos

Informacija apie pagrindines pasėlius puolančias ligas, kaip jas atpažinti ir sprendimo būdai.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“