Daržovės

Auginant daržoves svarbi piktžolių kontrolė ir laiku vykdoma kenkėjų bei ligų kontrolė. Kai kurie produktai iš BAYER asortimento, skirti javams ir rapsams, imti naudoti ir daržovėms.

Registruoti augalų apsaugos produktai, skirti apsaugai nuo piktžolių, išvardinti toliau:

BETANAL® 160 SE - Skirtas braškių apsaugai nuo sudygusių vienamečių dviskilčių piktžolių.

FENIX® - Kontaktinio veikimo, skirtas vienametėms dviskiltėms ir kai kurioms vienaskiltėms piktžolėms naikinti bulvėse, morkose, svogūnuose (sodinamuose iš ropelių), lapinėse ir šakninėse petražolėse, pastarnokuose, česnakuose, žirniuose, pupose, kmynuose, krapuose, saulėgrąžose, spygliuočių medžių medelynuose, gluosninių šeimos augaluose.

NORTRON® - Atrankinio veikimo herbicidas, skirtas naikinti kai kurias vienmetes dviskiltes piktžoles cukriniuose ir pašariniuose runkeliuose, raudonuosiuose burokėliuose iki piktžolių sudygimo ar piktžolėms esant ankstyvuose augimo tarpsniuose. Dirvos drėgmė gerina herbicido veiksmingumą. Naudojant rekomenduojamas normas kultūriniai augalai produktą puikiai toleruoja.

TARGA SUPER® -  Sisteminio veikimo, skirtas paprastojo varpučio ir kitų vienaskilčių piktžolių naikinimui žieminių ir vasarinių rapsų, pašarinių ir cukrinių runkelių bei bulvių pasėliuose.

Apsaugai nuo ligų galima naudoti toliau išvardintus fungicidus:

ALIETTE® - Sisteminio veikimo, etilfosfonatų cheminės grupės fungicidas, naikinantis, salotų, agurkų ir dekoratyvinių augalų ligų sukėlėjus, priklausančius Phytophthora, Pythium, Pseudoperonospora, Bremia gentims.

INFINITO® - Sisteminio ir translaminarinio veikimo fungicidas, skirtas bulvių apsaugai nuo maro, agurkų (auginamų šiltnamiuose), porų, svogūnų, gūžinių, žiedinių, briuselinių kopūstų bei brokolių netikrosios miltligės.

LEIMAY® - Kontaktinio veikimo fungicidas, skirtas bulvių apsaugai nuo bulvių maro (ypač efektyvus nuo bulvių gumbų maro).

PREVICUR® ENERGY - Sisteminio veikimo fungicidas, skirtas daržovių ir dekoratyvinių augalų (auginamų šiltnamiuose) substrato dezinfekcijai, agurkų, pomidorų, paprikos, gūžinių, žiedinių ir briuselinių kopūstų, brokolių, salotų, dekoratyvinių augalų laistymui siekiant apsaugoti nuo pašaknio ir šaknų puvinių. Taip pat skirtas ir dekoratyvinių augalų purškimui nuo netikrosios miltligės.

SERENADE® ASO - Biologinis fungicidas, kurio sudėtyje yra bakterija Bacillus subtilis (kamienas QST 713). Mikroorganizmas natūraliai egzistuoja gamtoje ir nėra genetiškai modifikuotas.

Kenkėjų kontrolei galima naudoti toliau išvardintus insekticidus:

DECIS® MEGA - Greitai veikiantis plataus veikimo spektro, kontaktinio ir vidinio poveikio insekticidas, skirtas lauko, sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų kenkėjams naikinti.

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

Pasėlių ligos
Pasėlių ligos

Informacija apie pagrindines pasėlius puolančias ligas, kaip jas atpažinti ir sprendimo būdai.

INCELO // Turiu daugiau lankstumo.

Herbicidas Incelo

Užregistruotas herbicidas „Incelo®“ piktžolių kontrolei javuose pavasarį.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“