Dekoratyviniai augalai ir miškininkystė

Dekoratyvinių augalų grožį ir kokybę didele dalimi lemia efektyvi ir laiku vykdoma kenkėjų bei ligų kontrolė.

Ligų kontrolei tinka toliau išvardinti produktai:

PREVICUR ENERGY® -  Sisteminio veikimo fungicidas, skirtas daržovių ir dekoratyvinių augalų (auginamų šiltnamiuose) substrato dezinfekcijai, agurkų, pomidorų, paprikos, gūžinių, žiedinių ir briuselinių kopūstų, brokolių, salotų, dekoratyvinių augalų laistymui siekiant apsaugoti nuo pašaknio ir šaknų puvinių. Taip pat skirtas ir dekoratyvinių augalų purškimui nuo netikrosios miltligės.

ALIETE® - Sisteminio veikimo, etilfosfonatų cheminės grupės fungicidas, naikinantis, salotų, agurkų ir dekoratyvinių augalų ligų sukėlėjus, priklausančius Phytophthora, Pythium, Pseudoperonospora, Bremia gentims.

Taip pat įvairioms kultūroms registruotas biologinis fungicidas SERENADE® ASO -biologinis fungicidas, kurio sudėtyje yra bakterija Bacillus subtilis (kamienas QST 713). Mikroorganizmas natūraliai egzistuoja gamtoje ir nėra genetiškai modifikuotas.

Kenkėjų kontrolei vykdyti tinka toliau išvardinti produktai:

DECIS® MEGA -Plataus veikimo spektro, kontaktinio ir vidinio poveikio insekticidas, skirtas lauko, sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų kenkėjams naikinti.

ENVIDOR® - Insekticidas-akaricidas, skirtas kenkėjų naikinimui obelyse, kriaušėse, braškėse, dekoratyviniuose augaluose, taip pat serbentuose, avietėse, gervuogėse, šilauogėse, slyvose, persikuose, abrikosuose, pomidoruose ir agurkuose.

Piktžolių kontrolei vykdyti tinka toliau išvardinti produktai:

FENIX® - kontaktinis, difenilo eterio herbicidas, naikinantis vienmetes dviskiltes ir kai kurias vienaskiltes piktžoles bulvėse, morkose, lapinėse ir šakninėse petražolėse, svogūnuose (sodinamuose iš ropelių), pastarnokuose, česnakuose, žirniuose, pupose, kmynuose, krapuose, saulėgrąžose, spygliuočių medžių medelynuose, gluosninių šeimos augaluose.

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

INCELO // Turiu daugiau lankstumo.

Herbicidas Incelo

Užregistruotas herbicidas „Incelo®“ piktžolių kontrolei javuose pavasarį.

Pasėlių ligos
Pasėlių ligos

Informacija apie pagrindines pasėlius puolančias ligas, kaip jas atpažinti ir sprendimo būdai.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“