Rapsų auginimo technologijos

BAYER siūlo integruotą rapsų auginino programą. Siūlome DEKALB rapsų veisles, bei augalų apsaugos produktus apsaugai nuo piktžolių, kenkėjų ir ligų sukėlėjų.

Rapsų apsauga nuo kenkėjų

DECIS® MEGA - Sintetinių piretroidų cheminės grupės insekticidas, kontaktinio ir vidinio veikimo, naikina kenkėjus lauko, sodo, daržo ir dekoratyviniuose augaluose.

Rapsų apsauga nuo ligų sukėlėjų

Rapsų apsauga nuo ligų

* Pastaba: didžiausias apdorojimų skaičius: 1 kartą, jei pirmas purškimas atliekamas keturių lapelių tarpsnyje (BBCH 14), 2 kartus, jei pirmas purškimas
atliekamas ne anksčiau kaip ūglių formavimosi pradžioje (BBCH 20).
** Pastaba: Didžiausias purškimų skaičius: žieminiams rapsams – 1 (arba rudenį, arba pavasarį), vasariniams – 1.

TILMOR® - Rudenį sparčiai besivystant žieminiams rapsams itin svarbus stabdyti augimą su augimo reguliatoriais. Tačiau neretai sumenkinama apsauga nuo ligų - fomozės, juodosios dėmėtligės ir miltligės. Sisteminio poveikio, triazolų cheminės grupės fungicidas Tilmor, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių rapsų ligų ir kaip augimo reguliatorius.

FOLICUR® - plataus spektro, sisteminio poveikio fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių rapsų grybinių ligų ir kaip žieminių ir vasarinių rapsų augimo reguliatorius.

PROPULSE® - Sisteminio poveikio, piridiniletilbenzamidų ir triazolų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių rapsų, kukurūzų, žirnių ir pupų ligų.

PROSARO® - Plataus spektro, sisteminio veikimo fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių ir vasarinių rapsų, pupų ir žirnių ligų.

Rapsų apsauga nuo piktžolių

TARGA® SUPER - Herbicidas Targa Super efektyviai naikina vienskiltes piktžoles ir miglinius javus rapsų, bulvių, morkų, cukrinių runkelių, žirnių ir pupų pasėliuose. Tai puiki priemonė naikinti javų pabiras žieminių rapsų laukuose rudenį, bei varpučio kontrolė bulių, cukrinių runkelių ir morkų pasėliuose. Targa Super - tai sisteminio veikimo ariloksifenoksipropionatų grupės herbicidas.

BAYER rekomenduoja

 

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

Deklab veislės
DEKALB veislės

Suraskite ir išsirinkite sau labiausiai tinkančią DEKALB rapsų ar kukurūzų veislę.

Pasėlių ligos
Pasėlių ligos

Informacija apie pagrindines pasėlius puolančias ligas, kaip jas atpažinti ir sprendimo būdai.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“