Rugių auginimo technologijos

Rugių apsauga nuo ligų

BAYER siūlo platų beicų ir fungicidų asortimentą apsaugai nuo pagrindinių ligų sukėlėjų, plintančių rugių pasėlyje.Rugių apsauga nuo ligų

PASTABA: registracijos normos gali skirtis skirtingiems javams, detalesnę informaciją rasite produkto etiketėse.

*Didžiausias apdorojimų skaičius – 1. 

Beicai

BARITON® SUPER - Naujausias BAYER beicas žieminiams ir vasariniams javams BARITON® SUPER, buvo sukurtas atsižvelgiant į ūkininkų poreikius. Jūs ne tik apsaugosite grūdus nuo pagrindinių ligų, tokių kaip kūlės, pavasarinis pelėsis, daigų septoriozė, bet ir sudarysite jiems salygas geriau žiemoti. Dėl veikliųjų medžiagų tebokonazolo ir fludioksonilo beicuoti javai užaugina didesnę šaknų masę, padidėja šaknų plotas bei pagerėja daigumas. Išbeicuoti grūdai su BARITON® SUPER turi didesnę tikimybę peržiemoti ir pavasarį greičiau atsigauna bei pasisavina trąšas.

Fungicidai

FALCON® FORTE - Plataus spektro, sisteminio veikimo, triazolų ir spiroketalaminų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių ir žieminių rugių ligų.

INPUT® TRIPLE - Plataus spektro, sisteminio veikimo fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė. Fungicidas efektyviai naikina miltligės, ankstyvos septoriozės, rinchosporiozės, dryžligių, steibalūžės ir kitų lapų bei pašaknio ligų sukėlėjus. Registruotas naudoti žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, rugių pasėliuose.

INPUT® - Plataus spektro, sisteminio veikimo fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, rugių ligų.

ASCRA XPRO® - Sisteminio ir translaminarinio veikimo fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių ir vasarinių rugių bei avižų ligų.

VARIANTO XPRO® - Plataus spektro, sisteminio veikimo, pirazolkarboksamidų, triazolų ir strobilurinų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių bei žieminių rugių ligų.

SILTRA XPRO® - Plataus spektro, sisteminio veikimo, pirazolkarboksamidų ir triazolų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių rugių bei avižų ligų.

Rugių ligos

Rugių apsauga nuo piktžolių

Bayer hericidai javams

ATTRIBUT® - Sisteminio poveikio herbicidas, skirtas sudygusių vienamečių ir daugiamečių vienaskilčių, kai kurių vienamečių dviskilčių piktžolių naikinimui žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių kvietrugių ir rugių pasėliuose.

ESTET® - Atrankinio veikimo sisteminis herbicidas, naikinantis vienmetes ir daugiametes dviskiltes piktžoles žieminiuose ir vasariniuose javuose, kukurūzuose, varpinėse žolėse, ganyklose.

GRODYL® - Sisteminio veikimo, sulfonilurėjos cheminės grupės herbicidas, naudojamas vienmečių dviskilčių piktžolių (ypač kibiojo lipiko) naikinimui žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių rugių, avižų, linų pasėliuose.

HUSSAR® ACTIV PLUS - Sisteminis, sulfonilurėjos ir fenoksi cheminių grupių herbicidas, skirtas dirvinės smilguolės ir dviskilčių piktžolių naikinimui žieminiuose kviečiuose, žieminiuose kvietrugiuose, rugiuose bei tuščiosios avižos ir dviskilčių piktžolių naikinimui vasariniuose kviečiuose.

KOMPLET®- Herbicidas KOMPLET yra dirvinio veikimo, oksiacetamidų ir piridinkarboksamidų cheminių grupių produktas, naudojamas dirvinės smilguolės ir dviskilčių piktžolių naikinimui žieminių kviečių, žieminių kvietrugių, žieminių rugių ir žieminių miežių pasėliuose. Komplet naudojamas rudenį, kai javai išskleidžia nuo vieno iki trijų lapelių (BBCH 11-13).

MATENO® DUO - Herbicidas, skirtas dirvinės smilguolės, vienametės miglės ir dviskilčių piktžolių naikinimui žieminių kviečių, žieminių kvietrugių, žieminių miežių ir rugių pasėliuose rudenį.

MCPA® SUPER - Sisteminio veikimo, fenoksi klass herbicidas, skirtas naikinti vienmetes ir daugiametes dviskiltes piktžoles žieminiuose kviečiuose, rugiuose, miežiuose, kvietrugiuose, vasariniuose kviečiuose, miežiuose, avižose ir kvietrugiuose, javuose su dobilų įsėliu, raudonuosiuose dobiluose sėklai, pievose, ganyklose, bulvėse.

PUMA® UNIVERSAL - Sisteminio veikimo herbicidas, naudojamas vienaskilčių (ypač dirvinės smilguolės bei tuščiosios avižos) piktžolių naikinimui vasarinių ir žieminių kviečių, vasarinių ir žieminių miežių, vasarinių ir žieminių kvietrugių bei žieminių rugių pasėliuose.

SEKATOR® - Sisteminio, atrankinio veikimo herbicidas, naudojamas dviskilčių piktžolių naikinimui sudygusių žieminių kviečių, rugių, kvietrugių, vasarinių kviečių ir miežių pasėliuose.

Ruigių apsauga nuo išgulimo

CERONE© - Augalų augimo reguliatorius, naudojamas žieminių ir vasarinių kviečių, rugių ir vasarinių miežių apsaugai nuo išgulimo.

Ruigių apsauga nuo kenkėjų

DECIS® MEGA - Sintetinių piretroidų cheminės grupės insekticidas, kontaktinio ir vidinio veikimo, naikina kenkėjus lauko, sodo, daržo ir dekoratyviniuose augaluose.

BAYER rekomenduoja

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

CAYUNIS // Sveikas augalas - konstanta.

Fungicidas Cayunis

Užregistruotas naujas fungicidas „Cayunis®“ javų apsaugai nuo ligų.

Pasėlių ligos
Pasėlių ligos

Informacija apie pagrindines pasėlius puolančias ligas, kaip jas atpažinti ir sprendimo būdai.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“