Cukrinių runkelių auginimo technologijos

Cukrinių runkelių apsauga nuo piktžolių

NORTRON® - Atrankinio veikimo herbicidas, skirtas naikinti kai kurias vienmetes dviskiltes piktžoles cukriniuose ir pašariniuose runkeliuose, raudonuosiuose burokėliuose iki piktžolių sudygimo ar piktžolėms esant ankstyvuose augimo tarpsniuose. Dirvos drėgmė gerina herbicido veiksmingumą. Naudojant rekomenduojamas normas kultūriniai augalai produktą puikiai toleruoja.

TARGA® SUPER - Herbicidas Targa Super efektyviai naikina vienskiltes piktžoles ir miglinius javus rapsų, bulvių, morkų, cukrinių runkelių, žirnių ir pupų pasėliuose. Tai puiki priemonė naikinti javų pabiras žieminių rapsų laukuose rudenį, bei varpučio kontrolė bulių, cukrinių runkelių ir morkų pasėliuose. Targa Super - tai sisteminio veikimo ariloksifenoksipropionatų grupės herbicidas.

Cukrinių runkelių hibridų, atsparių ALS herbicidams, apsauga nuo piktžolių

CONVISO SMART - tai novatoriška ClearField (švaraus lauko) technologija skirta naikinti piktžoles cukrinių runkelių pasėlyje. Technologija susideda iš dviejų dalių - cukrinių runkelių hibridų sėkla, atspari ALS herbicidams ir CONVISO® ONE herbicidas.

CONVISO® ONE - Sisteminis, sulfonilurėjos ir sulfonilamino-karbonil-triazolinono cheminių grupių herbicidas, skirtas vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimui sudygusių, ALS (acetolaktato sintazė) herbicidams atsparių cukrinių runkelių pasėliuose.

Kaip naudoti CONVISO ONE?

A: Pilną normą išpurškiant per du kartus: 2×0,5 L/ha, cukriniai runkeliai turi būti nuo skilčialapių iki aštunto lapelio išsivystymo tarpsnio (BBCH 10-18).
Pirmą purškimą atlikti, kai runkeliai yra nuo skilčialapių iki 4 lapelių išsivystymo tarpsnio (BBCH 10-14), o piktžolės nedidesnės kaip 2-4 lapelių (BBCH 12-14).
Antrą purškimą atlikti po 10-14 dienų, kai cukriniai runkeliai yra 2-8 lapelių tarpsnio (BBCH 12-18), o piktžolės nedidesnės kaip 2-4 lapelių (BBCH 12-14).

arba

B: Pilną normą išpurškiant vienu kartu: 1×1 L/ha, cukriniai runkeliai turi turėti 4-8 tikruosius lapelius (BBCH 14-18), o piktžolės turi būti ne didesnės kaip keturių
lapelių (BBCH 14).

BAYER rekomenduoja

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

Conviso One herbicidas
CONVISO ONE herbicidas

Naujovė piktžolių kontolėje - CONVISO ONE skirtas vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimui sudygusių, ALS (acetolaktato sintazė) herbicidams atsparių cukrinių runkelių pasėliuose.

INCELO // Turiu daugiau lankstumo.

Herbicidas Incelo

Užregistruotas herbicidas „Incelo®“ piktžolių kontrolei javuose pavasarį.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“