Žirnių ir pupų auginimo technologijos

BAYER siūlo augalų apsaugos produktus žirnių ir pupų pasėlių apsaugai nuo piktžolių, ligų ir kenkėjų.

Žirnių ir puoų apsauga nuo ligų

PROSARO® - Plataus spektro, sisteminio veikimo fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių ir vasarinių rapsų, pupų ir žirnių ligų.

PROPULSE® - Sisteminio poveikio, piridiniletilbenzamidų ir triazolų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo žieminių ir vasarinių rapsų, kukurūzų, žirnių ir pupų ligų.

Žirnių ir pupų apsauga nuo piktžolių

FENIX® - Kontaktinis, difenilo eterio herbicidas, naikinantis vienmetes dviskiltes ir kai kurias vienaskiltes piktžoles bulvėse, morkose, lapinėse ir šakninėse petražolėse, svogūnuose (sodinamuose iš ropelių), pastarnokuose, česnakuose, žirniuose, pupose, kmynuose, krapuose, saulėgrąžose, spygliuočių medžių medelynuose, gluosninių šeimos augaluose.

TARGA® SUPER - Herbicidas Targa Super efektyviai naikina vienskiltes piktžoles ir miglinius javus rapsų, bulvių, morkų, cukrinių runkelių, žirnių ir pupų pasėliuose. Tai puiki priemonė naikinti javų pabiras žieminių rapsų laukuose rudenį, bei varpučio kontrolė bulių, cukrinių runkelių ir morkų pasėliuose. Targa Super - tai sisteminio veikimo ariloksifenoksipropionatų grupės herbicidas.

Žirnių ir pupų apsauga nuo kenkėjų

DECIS® MEGA - Sintetinių piretroidų cheminės grupės insekticidas, kontaktinio ir vidinio veikimo, naikina kenkėjus lauko, sodo, daržo ir dekoratyviniuose augaluose.

BAYER rekomenduoja

Kontaktai Bayer Crop Science Lietuva
Turite agronominių klausimų?

Mes Jums padėsime! Susisiekite su BAYER atstovu.

INCELO // Turiu daugiau lankstumo.

Herbicidas Incelo

Užregistruotas herbicidas „Incelo®“ piktžolių kontrolei javuose pavasarį.

Pasėlių ligos
Pasėlių ligos

Informacija apie pagrindines pasėlius puolančias ligas, kaip jas atpažinti ir sprendimo būdai.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“