ketvirtadienis, 07. gruodžio 2017

„Bayer“ užima lyderės vaidmenį skatinant skaidrumą:

Paleista nauja „Bayer“ skaidrumo svetainė

„Bayer“ šiandien paleido naują skaidrumo svetainę (https://cropscience-transparency.bayer.com/), skirtą suteikti prieigą prie mokslinių duomenų, reikalingų vertinant augalų apsaugos produktus. Šiuo žingsniu „Bayer“ užima lyderės vaidmenį skatinant skaidrumą, tuo pat metu saugodama įmonės produktų sudėties ir gamybos proceso duomenų konfidencialumą.
Transparency

Be didelio veikliųjų medžiagų su sauga susijusių tyrimų ataskaitų skaičiaus, „Bayer“ taip pat pradės teikti nekomercinę prieigą prie atitinkamų su sauga susijusių tyrimų ataskaitų, pradedant ataskaitomis apie imidaklopridą. Pateikiama pagrindinė medžiaga, pvz., vaizdo įrašai ir vaizdinė medžiaga, skirta susieti reguliavimo mokslą su realybe. Tokiu būdu „Bayer“ nori skatinti atvirą ir skaidrų dialogą.

„Kadangi gaunant prieštaringus pranešimus apie maisto saugą ar technologijas žmonėms sunkiau atskirti faktus nuo prasimanymų, ši „Bayer“ iniciatyva yra svarbus žingsnis siekiant didesnio skaidrumo“, – teigė dr. Adrian Percy, augalų mokslo padalinio tyrimų ir plėtros vadovas. „Dalydamiesi saugos duomenimis, kuriais anksčiau buvo dalijamasi tik su valdžios institucijomis, mes tikimės, kad integruosime savo mokslo bendruomenę į visuomenę ir taip sukursime pasitikėjimą ir parodysime savo troškimą toliau kurti skaidrumą.“

„Džiaugiamės paleisdami naują svetainę, kurios tikslas – padėti valdžios institucijoms visame pasaulyje suteikiant alternatyvų įrankį, visai kitokį nei laisvas informacijos užklausų sisteminimas, dokumentams, kurie yra mūsų registravimo procedūrų pagrindas, gauti“, – sakė Percy. „Mes norime, kad nekomercinės suinteresuotosios šalys – nuo susidomėjusio piliečio iki mokslinės bendruomenės nario – galėtų greitai ir lengvai pasiekti su sauga susijusią informaciją, kad galėtų pagrįsti savo nuomonę mokslinių tyrimų duomenimis.“

Naujoji „Bayer“ skaidrumo svetainė bus reguliariai atnaujinama. Kitame etape, kuris planuojamas 2018 m. pradžioje, nekomerciniai naudotojai galės prašyti prieigos prie papildomų išsamių su sauga susijusių tyrimų ataskaitų. Be to, „Bayer“ planuoja pridėti kitos kalbos pasirinkimo galimybę savo naujojoje svetainėje, pavyzdžiui, vokiečių.


„Bayer“: Mokslas geresniam gyvenimui
„Bayer“ yra pasaulinė bendrovė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra sveikatos priežiūros ir žemės ūkio gyvosios gamtos mokslų sritys. Jos produktai ir paslaugos yra skirti teikti žmonėms naudos bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Kartu grupė siekia sukurti pridėtinę vertę per naujoves, augimą bei didelį uždarbio pajėgumą. „Bayer“ yra įsipareigojusi laikytis tvarios plėtros principų bei prisiima socialinę ir etinę atsakomybę kaip visuomenės narė. 2016 finansiniais metais grupėje dirbo apie 99 600 žmonių, o pardavimo apimtis siekė 34,9 mlrd. eurų. Kapitalo išlaidos siekė 2,2 mlrd. eurų, mokslinių tyrimų ir plėtros išlaidos – 4,4 mlrd. eurų. Išsamesnės informacijos ieškokite adresu www.bayer.com.

© „Bayer AG“
© „Bayer AG“